Edmund Słaby – 7 ciał w 45 minut [cz. 1/2] [PODCAST KRYMINALNY / odc. 8]

44 thoughts on “Edmund Słaby – 7 ciał w 45 minut [cz. 1/2] [PODCAST KRYMINALNY / odc. 8]

 1. SUBSKRYBUJ ° KLIKNIJ W DZWONECZEK ° ŁAPKA W GÓRĘ ☺️

  Zachęcam do komentowania tego odcinka, zadawania pytań na temat podcastu, a także tych dotyczących luźniejszych spraw 🤓

 2. Bardzo przyjemny głos i ciekawy kanał, ale już któryś raz zauważyłam hiperpoprawność w wymawianiu, np. słowa pięćdziesiąt – nie brzmi to dobrze i nie jest to poprawny sposób wymawiania.
  Poza tym, świetna robota 😊

 3. Też bardzo czekałam na kolejny odcinek i nie zawiodłam się! ❤️
  Fantastyczny odcinek, choć jak dla mnie mrożący krew w żyłach. Paskudny charakter "Edka" i motyw jego zachowań dla mnie kompletnie niezrozumiały, nie do przyjęcia…

 4. Dziwi mnie, że przez chęć bycia bogatym, można wyzbyć się jakichkolwiek uczuć i odebrać 7 niewinnych istnień.. Bardzo smutna sprawa. Poza tym, świetny głos! Czekam na kolejną część ;]

 5. O w końcu, jak ja czekałam na Pana i pana piękny głos, oraz następna historie. Dzięki serdeczne, że w końcu jest., 👋

 6. Nie znam sprawy i zabieram się za słuchanie. Na pewno będzie ciekawie
  Edit Nie zawiodlam się i czekam na 2 odcinek. Dziekuje

 7. Podcasty łatwiej mi słuchać na spotify, lecz nie mogłem się powstrzymać. Po jakim czasie podcasty pojawiają się na streamingach?

 8. Ciekawie opowiedziane jednak ta sprawa bardzo przypomina inną zbrodnię sprzed lat…mord na rodzinie Gruberów,..tam też sprawca zabił z zimna krwią maleństwo i całą rodzinę jednak do tej pory nie został ujęty…dom został zburzony jako miejsce przeklęte..

 9. Przerazajaca i smutna historia. Normalnemu czlowiekowi trudno jest z rozumiec jak mozna zamordowac kogokolwiek . Nawet dla duzych pieniedzy. A co dopiero dokonac masakry siedmiu osob, w tym malych dzieci, dla jakiegos nedznego lupu. Ten potwor nie spodziwal sie chyba ze oblowi sie w miliony eliminujac skromnych ludzi.

 10. Genialna postawa matki Edmunda, która "nasłała mordercę" na siostrę i jej rodzinę. Może gdyby nie namówiła go do ucieczki, to chłopak odsiedziałby swoje i nie skończył jak skończył. Albo chociażby i skończył, to ocalałaby 7-osobowa rodzina.

 11. Stary,barwa Twego głosu miażdży!!! Zajebiście się Ciebie słucha.juz masz suba ode mnie i cieszę się, że Cię znalazłem

 12. No nieeee, to było błyskawiczne 20 min… ciekawy przypadek. Fajnie, że poruszasz sprawy z naszego podwórka, bo nie ma tego dużo na naszym yt 🙂

 13. Mega przyjemnie słucha się Twoich podcastów, bogate słownictwo i świetna dykcja. Powtórzę się, ale znakomita robota!

 14. Straszny przypadek, aż trudno uwierzyć, że młody chłopak bez większych wcześniejszych incydentów dokonał takiego mordu. Chyba że nie wszystko wiemy.

 15. Przedstawił Pan bardzo realistycznie atmosferę lat 50 polskiej wsi. Miałam wrażenie, ze jestem tam, i obserwuje Edka i jego bezsensowne, prowadzące do zbrodni, ŻYCIE .

 16. Kolejny wspaniały podcast kryminalny. Duży plus za dobór omawianych spraw i unikanie tych najbardziej znanych i szeroko komentowanych w internecie. Mam tylko jedna uwage- o ile uwielbiam Twój kojący i spokojny głos, o tyle niektóre wyrażenia ranią moje uszy. Hiperpoprawnosc (np. w wyrazie piecdziesiat) nie brzmi dobrze i nie jest poprawna forma.

 17. Wielkie dzięki za kolejny odcinek. Ale proszę! Nie mów "dobrnęliście do końca", bo to, co mówisz jest bardzo ciekawe i nie ma nic do czynienia z "dobrnęliście" 🙂 każda minuta Twojego odcinka jest ciekawa!
  Czekam na więcej!
  Pozdrawiam :-).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *